Design
1054040

Kerstin Olby

(Sverige, Född 1947)
Kerstin Olby
(Sverige, Född 1947)

KERSTIN OLBY, matbord, "Kosmos", 1900-talets andra hälft

Ek. Kopplad benställning. Längd 240, djup 97, höjd 73 cm

Smärre slitage. Något blekt. Mindre nagg vid bordsskivans kant.

Utropspris
6 000 SEK