SÄNGBORD ett par 1900-talets början

Vitmålade, front med skuren dekor samt låda, hyllplan och skåp, längd 45, bredd 32, höjd 84 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Smärre fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G7

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 650
    257 EUR
    304 USD

    Budhistorik (5 bud)
    3A20 maj 20:092650SEK
    420 maj 20:092500SEK
    318 maj 20:551500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes