SOFFBORD

1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Skiva samt avlastningshylla av glas. Längd 102 cm, bredd 52 cm, höjd 49 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Anlupen metall.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    23 timmar 50 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    450
    44 EUR
    52 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    223 maj 22:07450SEK
    323 maj 22:05400SEK
    221 maj 08:00350SEK