SKRIN

1800-tal.

Ek. Beslag av smide. Bredd 25,5. Djup 25. Höjd 25,5 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Torrsprickor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    88 EUR
    103 USD

    Budhistorik (12 bud)
    320 maj 17:00900SEK
    520 maj 16:59850SEK
    419 maj 23:59800SEK