BUDDHAFIGUR

Brons, 1900-tal.

Bredd 19. Höjd 22 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 200
    310 EUR
    367 USD

    Budhistorik (33 bud)
    1123 maj 11:453200SEK
    10A23 maj 11:453050SEK
    1023 maj 11:452977SEK