SALVATORE FERRAGAMO

AXELVÄSKA.

Kuvertväska i svart lackläder med detaljer och kedja i gulmetall. Svart textilfoder, en innerficka med dragkedja. Märkt "Salvatore Ferragamo made in Italy" på numrerad etikett.
Bredd 28 cm, höjd 20 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maiju Kemppainen

Maiju Kemppainen

maiju.kemppainen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    226
    EUR
    2 330 SEK
    267 USD

    Budhistorik (11 bud)
    721 maj 13:22226EUR
    621 maj 13:11206EUR
    521 maj 06:10196EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes