TERO LAAKSONEN

Litografi, signerad, daterad 2001, numrerad 9/15.

"Paestum". Bildstorlek 64,5x47 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 11 timmar

    Utropspris: 300 EUR

    40
    EUR
    409 SEK
    47 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 45 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    327 maj 17:3240EUR
    227 maj 11:3135EUR
    124 maj 15:0230EUR