Svart kalvskinn, flätade ihandtag. Designerstämplat lås i mässing. Löstagbar plånbok medföljer. Invändigt m mocka, samt etikett "Made in England". Höjd ca 28, Längd ca 30/42.
Mindre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.