FOLKE ARSTRÖM

"Thebe", 78 delar, Gense, Sverige, 1950/60-tal.

11 smörgåsgafflar, 1 smörgåskniv, 12 matgafflar, 11 matknivar, 14 dessertskedar, 8 bordsskedar,6 sillgafflar, 7 kaffesskedar, soppslev, tesi, såsslev, potatisksked, 2 uppläggningsskedar, 1 mindre medföljande sked, smörkniv.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske
Biträdande specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk

christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    14 timmar 24 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    849
    82 EUR
    97 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 899 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (9 bud)
    121 maj 19:58849SEK
    3A21 maj 19:58800SEK
    3A21 maj 19:58700SEK