SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt,

Stomme i gulmetall med genombruten dekor. Skivor i glas, nedre del med flaskställ. Längd 72 cm, bredd 44 cm höjd totalt ca 77 cm

Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

44A. Hans-Agne Jakobsson, bordslampa, modell "B-99", Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd 1960-70-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK