Gröntonat glas, med ljusa blommor. För sex ljus. Diameter 56, höjd 72 cm.
Smärre slitage. Nagg. Dekorbortfall, bottenknopp medföljer.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10