ALVAR AALTO

Soffbord Y805, Artek, 1900-talets slut.

Slipad glasskiva med rundade hörn på benställ i lackad björk. Mått 80x80 cm, höjd 45 cm.

Konditionsrapport

Repor i glaset. Sedvanligt slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Nan Jarjis

Nan Jarjis

nan.jarjis@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 11 timmar

    Utropspris: 250 EUR

    201
    EUR
    2 066 SEK
    239 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 221 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (14 bud)
    819 maj 19:23201EUR
    5A19 maj 19:23200EUR
    519 maj 13:22191EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes