JUHANI PALMU

Terragrafi, signerad.

Komposition, 59 x 77 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    300
    EUR
    3 092 SEK
    354 USD

    Budhistorik (7 bud)
    621 maj 14:04300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes
    518 maj 20:02280EUR
    217 maj 19:13260EUR