BRUNO MATHSSON

Snurrfåtöljer ett par "Jetson" för DUX 1900-talets slut.

Stomme av förkromad metall, sits av skinn med lös dyna och kudde, etikettmärkta

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Märken.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    8 timmar 53 minuter

    Utropspris: 12 000 SEK

    16 000
    1 552 EUR
    1 834 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 16 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (20 bud)
    824 maj 22:2616000SEK
    11A24 maj 22:2615500SEK
    1124 maj 14:4315000SEK
    Acceptpris på 9 600 SEK uppnåddes