GUCCI

Väska.

Svart monogramcanvas med skinndetaljer och spännen i vitmetall. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad. 32 x 25 x 10 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 200
    117 EUR
    137 USD

    Budhistorik (10 bud)
    624 maj 23:241200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes
    624 maj 23:24900SEK
    624 maj 23:24750SEK