CÉLINE

Väska.

Weekendbag. Monogrammönstrad canvas med detaljer i läder och guldfärgad metall. Invändigt fodrad i canvas, ett dragkedjeförsett fack. Adresstag Ca 45x23x25 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre skinnskador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 8 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    625
    61 EUR
    72 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 675 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    420 maj 16:34625SEK
    318 maj 21:49575SEK
    217 maj 21:08350SEK