GUCCI

Väska.

Svart monogramcanvas med skinndetaljer och spännen i vitmetall. Tygfodrad. Ytterfack samt innerfack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad. 26 x 35 x 10 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    600
    59 EUR
    69 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    424 maj 22:09600SEK
    120 maj 17:09451SEK
    319 maj 21:49400SEK