1055512
Gucci
(Född 1921)

GUCCI, väska

Svart monogramcanvas med skinndetaljer och spännen i vitmetall. Tygfodrad. Ytterfack samt innerfack med dragkedja. Märkt "GUCCI made in italy" och numrerad. 26 x 35 x 10 cm.

Slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK