ANDERS ZORN

Etsning signerad i blyerts och daterad 1918.

"Najader", bildyta ca 16 x 23,5 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Tvättat.

Asplund 282. Hjert & Hjert 288. Lidbeck 282.
Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 8 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    3 200
    310 EUR
    367 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    419 maj 22:413200SEK
    319 maj 09:523000SEK
    217 maj 22:352200SEK