CHANEL

VÄSKA, 2008-2009.

Dragkedsförsedd axelremsväska i svart läder med fodret i grått tyg. Detaljer i silverfärgad metall. Tre innerfickor, varav en dragkedsförsedd. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY". Numrerad, med äkthetscertifikat.
Bredd 33 cm, höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N6

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 19 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    4 200
    407 EUR
    481 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    318 maj 20:134200SEK
    217 maj 18:574000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    116 maj 17:582222SEK