TOILETTBORD/HALLBORD 1900-talets första hälft

Betsat böjträ, sarg med låda, längd 81, bredd 55, höjd 173 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Senare lack. Repor. Märken.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    18 timmar 39 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    650
    63 EUR
    75 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 700 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    322 maj 18:54650SEK
    2A22 maj 18:54600SEK
    220 maj 16:40550SEK