PIERRE BONNARD

Etsning, signerad i plåten.

"Deux nus Les Baigneuses". 16,7 x 23,1 cm

Konditionsrapport

Något gulnad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T109

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    18 timmar 5 minuter

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 700
    165 EUR
    195 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    2A24 maj 20:151700SEK
    324 maj 20:151600SEK
    219 maj 14:331500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes