VAS

Målad emalj, Kina, 1900-tal.

De åtta odödliga. Höjd 28 cm.

Konditionsrapport

Mynningsskada. Troligen ofärdig dekor. Fotringsnagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    17 timmar 35 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    456
    45 EUR
    52 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 506 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    320 maj 22:18456SEK
    218 maj 00:36350SEK
    117 maj 23:58300SEK