SKRIVBORD

Jugend 1900-talets första årtionden.

Brunbetsat, tredelat, tre lådor med ej ursprunglig men fungerande nyckel. Hyllsektion respektive skåp. Längd 120, bredd 66,5, höjd 78 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Fläckar. Slitage. Krånglande lås.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    20 timmar 1 minut

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)