BALENCIAGA

Väska.

Svart skinn, fodrad med svart tyg. Detaljer i guldfärgad metall. Avtagbar axelrem samt spegel. Ytterfack samt innerfack med dragkedja. Stämpelmärkt "BALENCIAGA PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. Ca 43 x 8 x 37 cm. Dustbag medföljer. Medföljer inköpskvitto.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    7 dagar 6 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    2 200
    211 EUR
    246 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    220 jul 17:572200SEK
    420 jul 13:102000SEK
    320 jul 12:43700SEK