GUNHILD FRYKLUND, olja på dukpannå, signerad och daterad 1914.
"Interiör med farfar Johan Fryklund i sommarstället Furuliden vid sjön Öjaren". 39 x 51 cm.
Duk uppfäst på pannå.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK