CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft,

brun läderklädsel, lös dyna i sits, sitthöjd ca 44 cm, bredd ca 82 cm, total höjd ca 84 cm.

Fläckar. Slitage. Repor. Torrsprickor.

Utropspris
2 000 SEK