SIDOBORD

Ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Två glasskivor. Längd 33 cm. Bredd 44 cm. Höjd 60 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage. Skivor med Nagg.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    39 EUR
    46 USD

    Budhistorik (3 bud)
    113 jun 20:32400SEK
    213 jun 20:31350SEK
    113 jun 16:43300SEK