Glasbord

1900-talets senare del.

Runt med rökfärgat glas och kromad benställning. Höjd 40 cm, diameter 71 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    700
    69 EUR
    80 USD

    Budhistorik (4 bud)
    113 jun 20:33700SEK
    2A13 jun 20:33650SEK
    213 jun 15:26350SEK