Monogramcanvas och ljust skinn med nitar och detaljer i mässing, fodrad med röd alcantara, 2 yttre fack samt 2 inre mindre samt ett större fack, märkt Louis Vuitton Paris made in France" numrerad SP2130, justerbar axelrem, 38x13x31 cm, dustbag medföljer
Bruksskick. Smärre fläckar. Smärre slitage. Nyckel saknas.