Vitmetal. Bronserade detaljer. Dekor av kvinnofigur och blomster. Bredd 47. Djup 16. Höjd 50 cm.
Skador. Slitage. Märken. Färgbortfall. Glas saknas. Ej funktionstestad. Nyckel saknas.