Design
1060123

FOLKE OLSSON, soffa, "Colorado", Bodafors, 1960-tal.

Stomme av ek och teak. Lösa plymåer klädda med ljus textil. Sitthöjd 38. Bredd 188. Djup 75. Höjd 66 cm.

Smärre slitage. Senare klädsel.

Utropspris
4 000 SEK