FISKBESTICK, 14 delar, nysilver, England tidigt 1900-tal.

6 gafflar, 6 knivar samt uppläggningsbestick. Skaft i ben. L 18-27. Schatull medföljer.

Slitage. Schatullet med skadade spännen.

Utropspris
1 500 SEK