Svart Epi-läder m top-handle handtag. detaljer i guldfärgad "LOUIS VUITTON"-märkt mässing.
Innerficka med dragkedja.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt med numrering MI0926 (1996). L 26 cm, H 21, B 6 cm.
Mindre slitage, några repor inuti, innerfickan möjligen omfodrad