CÉLINE, VÄSKA, "Trapeze medium".
Skinn och mocka i rött, brunt och grått ("Dark Rust"). Guldfärgat metallspänne märkt "CÉLINE". Invändigt grått skinn. Två mindre fickor invändigt. Ett fack med dragkedja utvändigt. Avtagbar axelrem. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS MADE IN FRANCE". 30 X 25 X 18 CM. Originaltag samt dustbag medföljer.
Smärre slitage. Smärre repor och märken.