GUCCI

Väska.

Monogrampräglat beigt skinn. Detaljer i gulmetall, märkt "Gucci made in Italy". Numrerad. Invändigt fodrad med mönstrat tyg. En ficka. Ca 23x5x16 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Gemmolog, värderare

sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    950
    91 EUR
    106 USD

    Budhistorik (16 bud)
    512 jul 12:17950SEK
    4A12 jul 12:17900SEK
    512 jul 12:17900SEK