Xavier Mellery

(Nederländerna, 1845-1921)
Xavier Mellery
(Nederländerna, 1845-1921)

XAVIER MELLERY, tillskriven, akvarell, signerad.

Fiskarpar vid fönstret. 16 x 38 cm.

Vågigt papper eller duk. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

101. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, "Pre-Moon", kronograf, ca 1971.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK