KARMSTOLAR, 2 st snarlika, senempire, 1800-talets mitt.

Stomme av mahogny. Fast stoppad rygg, lös stoppad sits. Svängda armlän. Sitthöjd ca 43 cm.

Slitage. Repor. Märken. Lagningar. Fläckar. Defekt stoppning.

Utropspris
3 000 SEK