1063616

VÄSKA, Chanel, modell 2.55

Väska, chanel, modell 2.55.
Väska, chanel, modell 2.55.
Väska, chanel, modell 2.55.
Väska, chanel, modell 2.55.
Väska, chanel, modell 2.55.
Väska, chanel, modell 2.55.

Brunt quiltat skinn. Länk med silverfärgad metall. Numrerad och märkt "CHANEL" på insidan, "CHANEL" på låset och "Chanel" på dragkedjan.
Längd 29, Höjd 15, Djup 4 cm.

Något slitage.

Utropspris
8 000 SEK