SKÖNHETSGARNITYRER, 6 delar, nysilver, Hope Silver Co, England, 1900-talets första hälft.

Spegel samt borste med handtag, dekor av blomster och féer. Längd 23 - 26 cm. Tre borstar och kam med blomdekor. Längd 12 - 19 cm. Fyra delar märkta.

Slitage. Något borstbortfall. Tre delar med gravyr.

Utropspris
2 000 SEK