DÖRRHANDTAG

4 par, brons, 1800-tal.

Med nyckelskyltar. Höjd 24,5 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Något anlupna.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    700
    67 EUR
    78 USD

    Budhistorik (8 bud)
    114 jul 18:03700SEK
    3A14 jul 18:02650SEK
    114 jul 18:02650SEK