Konturerad skiva, sarg med lådor, svängda ben av delvis målad metall, lös skiva av glas, längd ca 220, bredd ca 46, höjd ca 68 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fästen för ben med skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10