SIDEBOARD 2000-tal

Mahogny, rund skiva med uusvängd sarg,s arg med låda, hyllplan, diameter 48, höjd ca 56 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    500
    49 EUR
    56 USD

    Budhistorik (5 bud)
    121 jun 21:39500SEK
    2A21 jun 21:37450SEK
    121 jun 21:37450SEK