ANNE NILSSON

Ljusstakar, "Celeste", 3 st, Orrefors, 1900-talets senare hälft.

Blått och klart glas. Med originalkartonger. Höjd 29-33 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 604
    154 EUR
    179 USD

    Budhistorik (14 bud)
    719 jul 21:581604SEK
    619 jul 00:311504SEK
    1A19 jul 00:311500SEK