GÖSTA NYSTROEM, träsnitt, signerad och daterad 1917.
"Köpenhamn". Dagmått 30,5 x 30 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad och fläckar. Hål och revor.
Proveniens
Tonsättaren och konstnären Gösta Nystroem (1890-1966)
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK