SERVERINGSVAGN, Erik Gustafsson, Brittatorp, 1900-talets mitt.

Teak, löstagbar bricka som döljer fackinredning. Korg nedtill. Märkt Erik Gustafsson, Brittatorp. Längd ca 67, bredd 43, höjd 75.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK