Resegarderob med detaljer i mässing och skinn, hänglås och adresslapp, tre ytterfack varav ett med dragkedja, löstagbar justerbar axelrem, rutigt tygfoder, åtta innerfack varav sju med dragkedja, plats för galgar, löstagbar necessär, märkt "Mulberry England Made in Italy", numrerad 000578, 60 x 20 x 50 cm i ihopfällt läge.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Fläckar.