JOHAN FREDRIK MARTIN, efter, 6 kopparstick, 1800-talets andra hälft.

Plåtmått ca 13x8,5 cm.

Slitage med fläckar och veck. Tre beskurna blad. Ej examinerade ur ram.

Utropspris
2 000 SEK