BORD

Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Dekor med intarsia. Detaljer av mässing. Låda i sargen. Längd 74, djup 55, höjd 76 cm Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    750
    72 EUR
    84 USD

    Budhistorik (9 bud)
    412 jul 06:46750SEK
    1A12 jul 06:46700SEK
    1A11 jul 20:53600SEK