MÅLNINGAR, två stycken, gouache på papper. Indien, 1900-tal.

Figurer, bildmått 33x23,5 samt 33x22 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerade ur ram. Skador.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Alexandra Xu

    Alexandra Xu

    alexandra.xu@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    18 500
    1 801 EUR
    2 046 USD

    Budhistorik (19 bud)
    3A 8 nov 21:3718500SEK
    5 8 nov 21:3718000SEK
    3A 8 nov 21:3717500SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes