BESTICK

61 delar, silver, "Chippendale", finska stämplar. 1960-90-tal.

10 knivar, 20 cm.
10 gafflar, 17,5 cm.
22 skedar, 17 cm.
17 skedar, 12 cm.
Tårtbestick, 20-22 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Anlöpningar.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    353
    EUR
    3 679 SEK
    411 USD

    Budhistorik (9 bud)
    717 jul 19:17353EUR
    6A17 jul 19:17333EUR
    717 jul 19:17320EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes