BESTICK, 61 delar, silver, "Chippendale", finska stämplar. 1960-90-tal.

10 knivar, 20 cm.
10 gafflar, 17,5 cm.
22 skedar, 17 cm.
17 skedar, 12 cm.
Tårtbestick, 20-22 cm.

Smärre slitage. Anlöpningar.

Utropspris
400 EUR